John Falcon i jego największy penis świata

Tak więc, kto jest właścicielem największego penisa na świecie? W 2006 Program 4 TV Wielkiej Brytanii wyemitował film dokumentalny o nazwie “Największy penis na świecie” rozwiązując tajemnicę największego penisa na świecie: wydaje się, że to Nowojorczyk John Falcon Cardeli (ur. 29 lipca 1970).

John Falcon

Właściciel największego penisa na świecie pochodzi z biednej rodziny. Syn Cecilii Cardeli i męskiej, amerykańskiej gwiazdy porno lat siedemdziesiątych Johna Holmesa. Już w wieku 20 lat penis Johna osiągnął imponujący rozmiar 20cm. W wieku dojrzałym jego długość penisa wynosi 24,13 cm w stanie wiotkim i 34.29 cm w stanie wyprostowanym, podczas pełnej erekcji. Przeciętny rozmiar penisa człowieka białej rasy to 15 cm…

Wielki penis John Falcon

Jonh nie jest bezimiennym człowiekiem: to amerykański aktor i prezenter talk-show, który pojawił się również w niektórych serialach, brytyjskich programach telewizyjnych i filmach Hollywood. Urodzony na Brooklynie przedstawia się jako biseksualista, który odbył ponad 1200 stosunków seksualnych z kobietami i mężczyznami.

Największy penis świata Johna Falcona

Ogromny penis nie jest dla niego błogosławieństwem. Skazuje go na samotność: nie może znaleźć odpowiednio pojemnej partnerki. Mieszka z matką a jego penis wieloryba jest bez stałej partnerki od 12 lat.

Największy penis John Falcon

“Kiedy spotykam ludzi, którym trudno jest im spojrzeć mi w oczy, interesują się tylko tym, co mam w spodniach. To stało się prawdziwym problemem osobistym. Kiedy byłem młodszy, wskakiwałem w obcisłe spodnie i sypiałem z inną osobą co noc, teraz czuję się wypalony i rozczarowany. Mój ostatnie związek zakończył się w 1996 roku. Teraz po prostu chcę znaleźć stałą dziewczynę, która nie myśli, że jestem dziwakiem z końskim, największym penisem świata, którego można potraktować jako ciekawostkę czy doświadczenie”, John Falcon powiedział magazynowi “The Sun” dwa lata temu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *